Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GENÇ TASARIMCIDAN GÖZ KAMAŞTIRAN DEFİLE
GENÇ TASARIMCIDAN GÖZ KAMAŞTIRAN DEFİLE
MBFWIstanbul'un açılış defilesi son yıllarda dikkat çeken genç tasarımcı Cihan Nacar'ın ,mayo defilesiyle gerçekleştirildi.
23 Mart 2017, 01:04
 
 
MBFWIstanbul Sonbahar/Kış 2017 koleksiyonlarının sunumu dışında, marka ve tasarımcıların satış etkinliklerinden modayı farklı boyutlarıyla konu alan film gösterimlerine zengin bir programla dokuzuncu sezonunu modaseverler ile buluşturuyor.
 
Mercedes - Benz Fashion Week İstanbul'un ilk gün  programında ,Cihan Nacar, Burçe Bekrek, Özlem Süer'de koleksiyonlarını sundu.
 
image
 
MBFWIstanbul'un açılış defilesi son yıllarda dikkat çeken  genç tasarımcı Cihan Nacar'ın ,mayo defilesiyle gerçekleştirildi.
 
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul‘da gerçekleşen Cihan Nacar Sonbahar-Kış 2017 defilesinde sergilenen ve Tülin Şahin'in de aralarında yer aldığı modellerin sunduğu  iddialı kolleksiyon MBFWİ nin en akılda kalıcı sunumlarından biri olmaya adaydı.Nacar’ın cesur tasarımları modaseverlerin ilgisi ve beğenisi üst seviyedeydi.
 
image
 
Moda tasarımcısı Cihan Nacar kimdir?
1984 doğumlu Cihan Nacar, moda eğitimine 2002 yılında Çukurova Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil ve Moda Tasarım bölümünü kazanarak başladı. Eğitimini daha profesyonel bir alana taşıma arzusu ile 2004 – 2006 yılları arasında İspanya Universidad Politecnica De Valencia’da eğitim alan tasarımcı, hemen ardından 2006 yılında Marmara Üniversitesi Güzel sanatlar Fakültesi Moda Tasarım bölümünde yüksek lisansa başladı.
 
image
 
Tasarımlarındaki çizgisi ve yarattığı cesur kadınla 2007 yılında Project Runway yarışmasında Türkiye 2’ncisi olan Nacar, Türkiye’de ileri gelen bir çok mayo markasına tasarım danışmanlığı yaptı. 2012 yılında Cihan Nacar Beachwear adlı kendi markasını kuran tasarımcının eserleri, Türkiye genelinde bir çok mağazada ve yurtdışında satışı devam ediyor.
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR