Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CACHAREL ''ŞIK VE RAHAT ''
CACHAREL ''ŞIK VE RAHAT ''
Cacharel, modern ve şehirli erkeğin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği tasarımları ile çabasız şıklığa dayalı çözümler ve yenilikler sunuyor.
26 Mart 2017, 19:55

 

Cacharel, modern ve şehirli erkeğin ihtiyaçlarına göre geliştirdiği tasarımları ile çabasız şıklığa dayalı çözümler ve yenilikler sunuyor.

 

Cacharel’in tasarımları arasında sezonun vazgeçilmezlerinden olacak eşofman takım elbise hibriti yer alıyor. Sportif kumaşın geleneksel takım elbise formunda kullanılması ile görünüşte oldukça formal ancak kullanımda maksimum hafiflik ve neredeyse pijama rahatladığında bir ürün sunuluyor. 

 

image

 

Takım elbisenin sağladığı maksimum hafiflik ve konfor fotoğraf karelerine dahi yansıyor. Neredeyse koşu ayakkabısı rahatlığında ama bir o kadar da şık görünümün tamamlayıcısı niteliğindeki spor ayakkabılar da göze çarpan detaylar arasında.

 

Fransız ekolünün bir diğer yeni önerisi ise tuşesi oldukça yumuşak ve bir o kadar da hafif olan tensel pantolonlar. Bel kısmı ayarlanabilir ipli tasarlanan pantolonu kemersiz olarak kullanmak yazın kemer takma ağırlığını da ortadan kaldırıyor. 

 

image

 

Katlandığı zaman gömlekten daha hafif ve tuşesi müthiş yumuşak olan bu pantolon önerisiyle Cacharel, her türlü formal veya casual alanda da erkeklerin geçişken, hibrit ürünler kullanabilmesine olanak sağlıyor. Gerek kolları kıvrılarak gerekse düz ve hem pantolon üzerine hem de pantolon içinde kullanılabilecek beyaz keten gömlek de bu görünümün tamamlayıcısı oluyor.

 

Şeffaf Gazete.com

 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 YANLIŞ STRATEJİ - Kadri Gürsel
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 VATANDAŞ VE MİLLETVEKİLLERİ AYRICALIĞI
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 YENİ NESİL SEÇMEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KTHY YENİDEN HAYATA GEÇMELİ
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR