Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜRK TASARIMCI DÜNYA MARKASI LİSTESİNDE
TÜRK TASARIMCI DÜNYA MARKASI LİSTESİNDE
Nike, tarihinde ilk kez göz bebeği olan Air Max’ini kendi ekibinin dışında bir tasarımcıya emanet ediyor.12 aday arasındaki tek Türk olan Bünyamin Aydın bir ilk gerçekleştirerek dünyaya bir Türk tasarımı ayakkabıyı giydirmek istiyor.
7 Nisan 2017, 20:17
 
 
Önümüzdeki yıl  tüm dünyanın bir Türk tasarımcının tasarladığı dünya markası ayakkabıyla gezmesi hiç de uzak bir hayal değil.
 
Yarattığı Les Benjamins markasıyla Türkiye’nin dünyaya açılan ilk lüks tüketim markasıyla adından bir hayli bahsettiren Bünyamin Aydın bu kez Nike’ın Air Max tasarımı için yaptığı yarışmada 12 kişilik aday kadrosuna davet edildi.
 
12 aday arasındaki tek Türk olan Bünyamin Aydın bir ilk gerçekleştirerek dünyaya bir Türk tasarımı ayakkabıyı giydirmek istiyor.
 
Bir Türk tasarımcının yarattığı Türk yapım Air Max’i tüm dünyanın ayaklarında görmek istiyorsak yapacağımız tek şey Bünyamin Aydın’a oy vermek olacak !
 
image
 
Marka, Beaverton, Oregon’daki genel merkezine 12 adayı davet etti.
 
Adaylar Nike’ın yeni Air Max tasarımlarının kendi ülkelerinden çıkması için kıyasıya mücadele ediyor.Nike, tarihinde ilk kez göz bebeği olan Air Max’ini kendi ekibinin dışında bir tasarımcıya emanet ediyor.
 
image
 
Tüm Türkiye'den destek istedi
 
Turkiye icin bu yarismayi kazanacagiz hepinizin desteklerinizi bekliyorum, son gun ve bir oy verme hakkiniz var bugun desteğinizi oy olarak verin #votebunyaminaydin link bio'da @nikesportswear resmi sitesinden ve https://www.instagram.com/bunyaminaydin/
 
Şeffaf Gazete.com

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 REJİM DEĞİŞİRKEN
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 RUMLARI İYİ OKUMAK GEREKLİ
KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ABLALAR VE ABİLER İKTİDARI -Sami Özuslu
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 İSTANBUL'UN ÇALINAN, KAYIP DEĞERLERİ…
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 '' HUKUKSUZ YASALAR '' ÜLKESİ
Merve Sarı Merve  Sarı
 HAYATI NASIL OKUMALIYIZ ?
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 KIBRIS RUM KESİMİNE GİRDİM

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR