Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
THY YENİDEN DO&CO'YA ODAKLANDI
THY YENİDEN DO&CO'YA ODAKLANDI
THY, ikram hizmeti tedariki için Singapurlu SATS ile imzalanan niyet anlaşmasını feshederek, tekrar Do&Co ile masaya oturdu..
19 Temmuz 2018, 15:59
 
Türk Hava Yolları (THY) ile Do&Co arasında yaşanan sorun sonrası alternatif ikram şirketi olarak adı gündeme gelen ve THY'nin ön görüşme yaptığı Singapurlu SATS ile görüşmeler sonlandırıldı. 
 
İstanbul Yeni Havalimanı'na taşınması ile birlikte yeni havalimanında ikram hizmeti tedariki hususuna ilişkin, SATS Ltd (SATS) iştiraki olan SATS Investments Pte. Ltd. (SIPL) ile bir niyet anlaşması imzalanmıştı. 
 
THY'den yapılan açıklamada Yönetim Kurulu toplantısında Singapurlu şirket ile görüşmelerin sonlandırıldığı ve taraflar arasında imzalanan niyet anlaşmasının feshedildiği öğrenildi.
 
THY'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) ikram hizmeti tedarikine ilişkin yer alan açıklamasında şöyle deniyor:
 
"Ortaklığımız'ın İstanbul Yeni Havalimanı'nda ve Türkiye'deki diğer havalimanlarında alacağı ikram hizmeti tedariki hususuna ilişkin, DO&CO AG ile ortak kuruluşumuz olan mevcut ikram hizmeti tedarikçimiz THY DO&CO İkram Hizmetleri AŞ ile görüşmelere başlanmış olup, önemlilik arz eden gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır."

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 İMAMOĞLU O YAYINA ÇIKMAMALI -S.Önkibar
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

HANGİ TAKIMI TUTUYORSUNUZEN ÇOK OKUNANLAR