Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ARAP DÜNYASI İLE ARAMIZ AÇILIYOR
ARAP DÜNYASI İLE ARAMIZ AÇILIYOR
Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye: Arap dünyasında rejim değişikliği planlayan örgütlerle işbirliği yapıyorlar suçlaması geldi.
10 Mart 2018, 20:07
 
Suudi Veliaht Prensi Muhammed bin Selman da Mısırlı gazetecilere yaptığı açıklamada, ''İran, Türkiye ve terörist gruplar çağımızın şer üçgeni. Erdoğan'ın yönettiği Osmanlılar, Müslüman Kardeşleri de kullanarak halifeliği yeniden tesis etmek istiyor'' dediği ifadelerini kullanmasının hemen akabinde bir Türkiye iddiası daha geldi.
 
Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri'nden Sorumlu Devlet Bakanı Enver Gargaş, Türkiye'nin Arap ülkelerinin bağımsızlığına saygı duymadığını ve Arap dünyasında rejim değişikliği planlayan örgütlerle işbirliği yaptığını iddia etti. 
 
Twitter'da açıklama yapan Gargaş, "Türkiye ve Arap ilişkilerinin en iyi seviyede olmadığını görmek güç değil. Ankara, Arap bağımsızlığını hesaba katarak komşularıyla mantıklı ve akıllıca bir ilişki kurmalı" ifadesini kullandı.
 
"Arap dünyası komşuları tarafından yönetilmeyecek ve şimdiki durum kalıcı olmayacak" diyen Gargaş, Türkiye'nin Arap dünyasında rejim değişikliği planlayan örgütlerle işbirliği kurduğunu iddia etti. 

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR
EN ÇOK OKUNANLAR