Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UBER TAKSİCİ KAVGASI BÜYÜYOR
UBER TAKSİCİ KAVGASI BÜYÜYOR
Ticari taksilere oranla daha ucuza yolcu taşıyan Uber sürücüleri taksi şoförleri tarafından hedef haline gelerek saldırıya uğradı,UBER açıklama yaptı.
8 Mart 2018, 16:25
 
Ticari taksilere oranla daha ucuza yolcu taşıyan Uber sürücüleri taksi şoförleri tarafından hedef haline gelerek saldırıya uğruyor.
 
Geçtiğimiz Çarşamba günü taksi sürücüsü tarafından tuzağa düşürüldüğü iddia edilen A.Ö. bıçaklı saldırıya uğradı. Daha da ileri giden saldırganlar arkadaşlarını da çağırarak A.Ö’yü öldüresiye döverek kayıplara karıştı.
 
UBER AÇIKLAMA YAPTI
 
Uber’den yapılan açıklamada “Önceliğimiz bu zor zamanlarda Uber sürücü ortaklarımızın yanında durmak, onlara gereken hukuki yardımı sağlayıp destek olmaktır.” ifadelerine yer verildi. İşte şirketten yapılan açıklama:
 
Önceliğimiz bu zor zamanlarda Uber sürücü ortaklarımızın yanında durmak, onlara gereken hukuki yardımı sağlayıp destek olmaktır.
 
Türkiye'deki operasyonlarımıza, sorumlu bir iş ortağı olarak, sonuna kadar bağlıyız. En çok önem verdiğimiz konuların başında, yerel paydaşlarla beraber çalışarak, birlikte daha akıllı ve çevre dostu şehirler yaratmak geliyor.
 
Buna taksiciler de dahil olduğu için Taksi ürünümüz mevcut. Türkiye'de taksicilerin Uber'in teknolojisinden faydalandığı bu işbirliğinin çok büyük bir potansiyeli olduğu inancındayız.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ÜÇ ZİYARET ÜÇ KURGU -Fehim Taştekin
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 EGE'DE SOYDAŞLARIMIZ ASİMİLE EDİLİYOR
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 BURSA'NIN MERKEZİNDE KÜÇÜK SURİYE ( 2 )
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
  İKTİDAR SAVAŞI VE PROPAGANDA

SİTE ANKET

2018 / 19 FUTBOL SEZONUNDA HANGİ TAKIM ŞAMPİYON OLUR




EN ÇOK OKUNANLAR