Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
UBER TAKSİCİ KAVGASI BÜYÜYOR
UBER TAKSİCİ KAVGASI BÜYÜYOR
Ticari taksilere oranla daha ucuza yolcu taşıyan Uber sürücüleri taksi şoförleri tarafından hedef haline gelerek saldırıya uğradı,UBER açıklama yaptı.
8 Mart 2018, 16:25
 
Ticari taksilere oranla daha ucuza yolcu taşıyan Uber sürücüleri taksi şoförleri tarafından hedef haline gelerek saldırıya uğruyor.
 
Geçtiğimiz Çarşamba günü taksi sürücüsü tarafından tuzağa düşürüldüğü iddia edilen A.Ö. bıçaklı saldırıya uğradı. Daha da ileri giden saldırganlar arkadaşlarını da çağırarak A.Ö’yü öldüresiye döverek kayıplara karıştı.
 
UBER AÇIKLAMA YAPTI
 
Uber’den yapılan açıklamada “Önceliğimiz bu zor zamanlarda Uber sürücü ortaklarımızın yanında durmak, onlara gereken hukuki yardımı sağlayıp destek olmaktır.” ifadelerine yer verildi. İşte şirketten yapılan açıklama:
 
Önceliğimiz bu zor zamanlarda Uber sürücü ortaklarımızın yanında durmak, onlara gereken hukuki yardımı sağlayıp destek olmaktır.
 
Türkiye'deki operasyonlarımıza, sorumlu bir iş ortağı olarak, sonuna kadar bağlıyız. En çok önem verdiğimiz konuların başında, yerel paydaşlarla beraber çalışarak, birlikte daha akıllı ve çevre dostu şehirler yaratmak geliyor.
 
Buna taksiciler de dahil olduğu için Taksi ürünümüz mevcut. Türkiye'de taksicilerin Uber'in teknolojisinden faydalandığı bu işbirliğinin çok büyük bir potansiyeli olduğu inancındayız.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 ABD DÜŞMANLIĞI KIBRIS'A TAŞINDI
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 ABD İLE AB'NİN TİCARET SAVAŞI
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 MİLLİ VE YERLİ, BEKA, DİRİLİŞ VE ÇIKIŞ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 HUKUKU, GUGUK EDEN KİM?
Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC Yurdagül Beyoğlu Atun KKTC
 NİJERYALI CİNAYETİNİN SORUMLUSU KİM ?

SİTE ANKET

DÜNYA'DAKİ EN İYİ TÜRK FUTBOLCUSU KİM ?EN ÇOK OKUNANLAR