Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
HAPİS CEZASI İSTENİYOR
HAPİS CEZASI İSTENİYOR
Murat Başoğlu ile öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı'nın yaşadığı ensest ilişkiyle ilgili Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nca 'hayasızca davranışlarda bulunmak' iddiasıyla kamu davası açıldı.
12 Eylül 2017, 18:23
 
 
Bodrum’da yeğeni ile ensest ilişki yaşayan Murat Başoğlu’na bir darbe de Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan geldi. Savcılık ünlü sunucu ve yeğeni Burcu Başoğlu hakkında kamu davası açtı.
 
Dava, ikilinin teknede öpüşürken çekilen görüntülerinin incelenmesinin ardından gerçekleştirilen soruşturma sonunda açıldı.
 
HAPSEDİLMELERİ İSTENİYOR
Sabah’ta yer alan habere göre, ikili hakkında ‘hayasızca davranışlarda bulunmak’ iddiasıyla 1 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlendi. İddianame Asliye Ceza Mahkemesi’ne gönderildi.
ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST KALDI
İkili, Bodrum’daki ensest skandalın ardından gündemden düşmüyor. Fotoğrafların yayınlanmasının ardından Murat Başoğlu, 31 Ağustos’ta Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na giderek ifade vermişti. Sunucu hakkında Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’nce yurt dışına çıkış yasağı konulmuş ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verilmişti.

DİĞER HABERLER

YAZARLAR

KONUK KOLTUĞU KONUK KOLTUĞU
 KAPAT GİTSİN - GÜRAY ÖZ
Yalçın Koçak Yalçın  Koçak
 GELDİ ÇATTI SEÇİM
Nurullah Aydın Nurullah  Aydın
 SÖZLER VE YAZILAR
Prf Dr Ata Atun Prf Dr Ata Atun
 KABULLENMİŞ GÖZÜKMEK
Dr. Yurdagül Atun KKTC Dr. Yurdagül Atun KKTC
 BİZE DOĞUM KONTROLU KENDİLERİNE TEŞVİK
Mutlu Demirdelen Mutlu Demirdelen
 ÇİFTLİK BANK'IN ARKASINDA KİMLER VAR ? (1)

SİTE ANKET

TÜRKİYE SEÇİME GİDİYOR CUMHURBAŞKANI OYUN KİME ?EN ÇOK OKUNANLAR